Amazon'un yaklaşan MMO'su New World hakkında bildiğimiz her şey

Yazar : Sugomi
Amazon'un yaklaşan MMO'su New World hakkında bildiğimiz her şey

Beğendim Beğenmedim
Oyun Haberleri 1566 690 675 12.08.2021

Amazon'un yaklaşan MMO'su New World hakkında bildiğimiz her şey Dövüş, büyü, hizipler, kaleler ve şirketlerle ilgili tüm ayrıntılar

Yeni Dünya üzerinde çok fazla baskı var. Erken modern fantezi MMO, Amazon'un bir PC hiti geliştirmeye yönelik en son girişimi, teknoloji devinin şimdiye kadar zor zamanlar geçirdiği bir şey: rekabetçi nişancı Crucible piyasaya sürüldü, yayınlanmadı ve ardından iptal edildi ve çok oyunculu kavgacı Breakaway, alfadan ayrılmadan önce iptal edildi. Belki de kısmen bu yüzden Yeni Dünya 2021'e ertelendi. Amazon'un devasa banka hesabı göz önüne alındığında iki yanlış başlangıç ??yapılabilir, ancak üçü biraz korkunç görünebilir.

Yeni Dünya her zaman başarılı olma olasılığı en yüksek olan Amazon oyunu gibi görünmüştür. Kısmen, mantıklı tasarımı ve kapsamı nedeniyle. Geçtiğimiz on yıl, büyük vaatler içeren bir Kickstarter destekli MMO dalgası gördü: EVE Online benzeri entrika seviyeleri, tamamen oyuncular tarafından yönetilen hareketli dinamik dünyalar.

Yeni Dünya betası sona erdiğinde, artık MMO'dan ne bekleyebileceğimiz, büyü, muharebe veya fraksiyonları, kaleleri ve şirketlerinin gerçekte nasıl çalıştığı hakkında çok daha fazla şey biliyoruz. Aşağıda, Yeni Dünya hakkında bildiğimiz her şeyi ve Ağustos ayının sonunda Aeternum'a girdiğinizde ne bulmayı bekleyebileceğinizi özetledik.


New World ne zaman çıkıyor?

New World çıkış tarihi 28 Eylül 2021 
New World, bir lansman tarihine ulaşmak için kolay bir zaman geçirmedi. En son gecikme, ilk olarak Ağustos 2020'de, ardından Bahar 2021'de ve ardından Ağustos 2021'de beklenen üçüncü gecikmedir.  

 

New World abonelik gerektiriyor mu?

Hayır, new world oynamak için bir abonelik ücreti olmayacak. Yalnızca bir kerelik satın alma yapmanız gerekiyor. Standart sürüm için 40 Dolar ancak gelecekte para harcatacak genişetmeler veya başka şeyler olabilir. Ekstra olarak oyun içi mağızasında kozmetik ve evcil hayvanlar gibi ürünler satın alınabilecek.

 

New World Betası olacak mı ?

Çoktan bitti. New World'ün resmi betası 20 Temmuz'da başladı ve 2 Ağustos'ta sona erdi. Oyunu ön sipariş verenler ve bir beta kayıt formu dolduranlar bu betaya açıktı. Ancak, betadan ileriye dönük hiçbir oyuncu ilerlemesi yoktur.

New World'ün farklı modları nelerdir?

Aeternum'da deneyebileceğin çeşitli Yeni Dünya oyun modları var. İşte her birinin bir özeti:

 • Savaş Modu: YeniBu mod, temelde Yeni Dünya'daki MMO zindanına eşdeğerdir ve siz ve dört arkadaşınızın bulmacaları çözmek ve patronları yenmek için dengeli bir parti oluşturduğunu görür. kuşatmalarını kurmak için. Daha bu IGN içinde öğrenebilirsiniz uygulamalı geliştiricileri ile.
 • Keşif Gezileri: Bu mod, temelde Yeni Dünya'nın MMO zindanına eşdeğerdir ve siz ve dört arkadaşınızın, bulmacaları çözmek ve patronları yenmek için dengeli bir parti oluşturduğunu görür.
 • İstila: Bu PvE savunma modu, güçlü Void Destroyer dahil olmak üzere 50 oyuncunun kalelerini düşman dalgalarından koruduğunu görür. 30 dakika hayatta kalırsanız kazanırsınız, aksi takdirde bölge düşürülür.
 • Outpost Rush: Bu PvPvE modu, düşmanlar ve diğer oyuncularla savaşırken karakolları ele geçirmek, kaynak toplamak ve savunmanızı yükseltmek için yarıştığınız bir 20v20 savaşıdır. Aşağıda eylem halinde görebilirsiniz.

Kapalı Beta fragmanına göz atın

 

New World nasıl bir MMO ?

Yeni Dünya'da bir PvP bölge kontrol öğesi var, ancak bu tamamen oyuncu odaklı bir sanal alan değil. İsterseniz, tüm zamanınızı canavarlarla savaşarak, seviye atlayarak ve yeni teçhizat bularak ya da üreterek geçirebilirsiniz. Dünya etkinliklerine katılmak veya bir patron dövüşü yapmak için diğer oyuncularla grup oluşturabilirsiniz. Oyuncu politikalarına çok fazla dikkat etmenize gerek yok ve New World'ü standart bir açık dünya RPG'si gibi oynayabilirsiniz: Yeni alanlar keşfedin, yeni şeyler öldürün, yeni kaynaklar bulun, yeni şeyler yapın.

Açık dünyada diğer oyuncularla savaşmak istiyorsanız, dünyanın üç fraksiyonundan birine katıldığınızda PvP bayrağınızı açabilirsiniz. Başka bir gruptan bir oyuncu tarafından öldürülürseniz, yalnızca ekipman dayanıklılığını ve belki biraz gurur ve zaman kaybedersiniz. PvP'ye katılmanın ödülü, yaptığınız her şey için ekstra deneyim puanıdır.

 

New World grupları nelerdir?

 

10. seviyede katılabileceğiniz, bir şirketin parçası olmanıza ve hizip savaşlarında ve etkinliklerinde savaşmanıza izin veren üç farklı Yeni Dünya grubu vardır:

 • Çapulcular: Aeternum'u özgür bir ulusa dönüştürmeye kararlı bir askeri grup
 • Sendika: Gizli bilgi ve aydınlanma arayan gizli bir toplum
 • Mutabakat: Ülkeyi sapkın olarak nitelendirdikleri insanlardan temizlemek isteyen bir fanatikler tarikatı

Bir kez seçtikten sonra ulusunuz değiştirilemez, bu yüzden arkadaşlarınızla aynı kişiyi seçtiğinizden emin olun - onlarla savaşmak istemiyorsanız, yani. Ayrıca dört düşman NPC grubu vardır:

 • The Corrupted: Aeternum'un yozlaşmasından etkilenen bu fraksiyon, fraksiyon kalelerini ele geçirerek nüfuzunu genişletmeye çalışıyor.
 • Kadim: Azoth'un gücünden yararlanan kadim bir uygarlık
 • The Lost: Ruhsuz ölümsüzlüğe mahkûm olan bu gulyabaniler, yaşamla ölüm arasında sıkışıp kalmıştır.
 • The Angry Earth: Aeternum'un doğası, insanları ve hayvanları taklit ederek adada enfeksiyon olarak gördükleriyle savaşıyor.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Lütfen Giriş Yapınız.